Відгуки про компанію Інтернет-магазин "24ka.com.ua"
- Игорь В.
- Василь О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже при велике дякую. Швидко, якісно, ввічливо. Рекомендую
Олександр П.- Татяна Л.
Товару не було в наявності. Спочатку оформили відправку і повідомили, що товар відправлять через 5 днів. Потім зателефонували через день і сказали, що товару нема ні в них, ні у виробника. Пізніше оформили скасування замовлення буцімто з моєї ініціативи...
Олег Р.- Вадим В.
Ок
Іван І.- Дмитро Б.
- Ігор К.
- Вадим В.
