Відгуки про компанію Інтернет-магазин "24ka.com.ua"
- Артем К.
- Василь К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитрий М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Василий Р.
- Сергей С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергей Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Аккум був з відбитим вушком ручки. Враховуючи, що він був добре запакований і на пакуванні не було сліду удару, то це не було зроблене не доставкою. Тому 4 зірки. Все решта - добре.
Сергій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Александр Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Петро Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua

Не заказуйте цей товар, нічого не світить, тільки викинуті на вітер гроші.