Відгуки про компанію Інтернет-магазин "24ka.com.ua"
Дурять,врут. Еще и деньги держат. Не советую
Андрей Е.Не ввічливе спілкування та дуже довга відправка товару!!
Оля Б.- Дмитро Г.
Не отримав замовлення.Чомусь статус "Доставлено".
Сергій Г.- Андрей В.
- Юрий П.
- Володимир Ч.
- Игорь Л.
Гроші забрали товар не відправили
саша л.

Не відповідають