Відгуки про компанію Інтернет-магазин "24ka.com.ua"
- Віталій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Артем Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Кажуть, що є в наявності, створюють тнн, і не відправляють, передзвонюють товару немає.Шахраїїї!!!
Віта М.Чотири дні чекали, поки обігрівач відправлять. Потім просто не виходять на зв'язок. Безвідповідально
Альона М.- Гонтовюк В.
- Володимир Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сімеон К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитро М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Іван У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавця не рекомендую. Тільки втратете час. Замовлення приймають, товар не відправляють.
Александр Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
