Відгуки про компанію Інтернет-магазин "24ka.com.ua"
- Алексей Б.
- Володимир Т.
Не якісно.Продавець зволікав з виконанням замовлення і не дзвонив, не попередив. Ганьба!
Андрей К.- Николай Н.
Багато різних сайтів зв'язаних між собою кормлять обіцянками що все відправляють все їде з 17-19 години виїжає. Пройшла неділя так і висить що створено еле не передано на нову почту.Ято в Львові мене розчарував.
Максим П.- игорь З.
Чекаю на відправлення 4 дні.Жодних дзвінків , пояснень немає
Хоча обіцяли відправити завтра-сьогодні-завтра .........Неприємна ситуація бо такий же товар є в інших продавців і напевно вже був доставлений.Микола З.Продавець , не відповідає за свої слова . Затримка у відправці товару .
Денис В.Оформив замовлення, пройшло 7днів - товар не відправили, дзвоню на магазин (скидають),написали що відправлять день назад так ніхто і не відправив((
Мацкевич Д.- Сергей С.
