





10 000 ₴
Бездротовий пусковий пристрій YATO YT-83072 — це професійний інструмент, призначений для запуску двигунів автомобілів з 12-вольтовою системою, що забезпечує максимальну надійність і стабільну роботу в будь-яких умовах. Технологія надконденсаторів унеможливлює потребу заряджання від мережі, даючи змогу швидко підготувати пристрій до роботи безпосередньо від акумулятора автомобіля, що залишився.
Конструкція пристрою адаптована для роботи в складних умовах — як за низьких температур, так і під час інтенсивної експлуатації — забезпечуючи швидку підготовку до роботи та високу готовність у надзвичайних ситуаціях. Це рішення дає змогу ефективно запускати транспортний засіб навіть за сильно розрядженого акумулятора, використовуючи решту енергії. Правильно відрегульований час заряджання забезпечує більший запас енергії, що призводить до ефективного запуску в складних умовах — особливо взимку або з двигунами, що вимагають великих струмових навантажень. Це робить пристрій практичним помічником для користувачів легкових автомобілів, мотоциклів, квадроциклів і судом, усуваючи потребу в зовнішніх джерелах живлення.
Цей пристрій є функціональним обладнанням для кожного водія, якому необхідне ефективне та швидке розв'язання в разі проблем із запуском автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пусковий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 1600 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 239 мм |
| Вага | 1.84 кг |