


650 ₴
Ручний розширювач YT-21805 - незамінний інструмент для точного видавлювання кінців мідних труб. Його ергономічний дизайн дозволяє комфортно працювати однією рукою, забезпечуючи ефективність і контроль в кожній ситуації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Трубний розширювач |
| Матеріал оброблюваної труби | Мідь |
| Мінімальний діаметр труби, дюйм | 1/4" |
| Максимальний діаметр труби, дюйм | 7/8" |
| Мінімальний діаметр труби, мм | 6 мм |
| Максимальний діаметр труби, мм | 22 мм |
| Стан | Новий |