






2 500 ₴
Міцні електронні платформні ваги YATO YT-73283 з точністю вимірювання 50 г призначені для зважування великих вантажів до 300 кг. Рифлена вагова поверхня з вуглецевої сталі розміром 40 x 50 см забезпечує стійкість і міцність. Сталевий каркас із пилозахисною кришкою захищає компоненти від бруду та механічних пошкоджень.
Пристрій обладнаний однобічним РК-дисплеєм у сталевому корпусі зі світлодіодною підсвіткою, що забезпечує чудову читабельність за будь-яких умов освітлення. 24-кнопкова панель забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування, а вбудовані функції — обнулення, тарування й попередження про перевантаження — спрощують повсякденну роботу.
Ваги живляться від олив'яно-кислотного акумулятора ємністю 4 А·год. До комплекту входить зарядний пристрій, що дає змогу зручно використовувати ваги без постійного під'єднання до електромережі. Складана конструкція та вага всього 9,8 кг полегшують транспортування і встановлення в будь-якому місці робочого місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 500 мм |
| Ширина платформи | 400 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |