






3 600 ₴
Герметичний інструментальний кейс YT-088987 — це функціональне рішення для безпечного зберігання й транспортування інструментів і обладнання в складних умовах. Він підходить для майстерень, сервісних і польових робіт, де захист вмісту від вологи, пилу та механічних пошкоджень має вирішальне значення. Його продумана конструкція полегшує організацію і стабільне розміщення компонентів усередині.
Корпус виготовлений із міцного поліпропілену та має ступінь захисту IP67, ефективно захищаючи вміст від зовнішніх чинників. Внутрішній простір, з пінополіуретаном, дає змогу адаптувати простір до форми інструментів, обмежуючи їх переміщення й підвищуючи безпеку під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 4.3 кг |