






9 300 ₴
Герметичний кейс для інструментів YATO YT-088983 — це рішення, розроблене для безпечного транспортування та зберігання великих наборів інструментів і обладнання, що вимагають ефективного захисту. Він підходить для сервісних робіт, роботи в майстернях і польових умовах, де необхідний захист від вологи, пилу та механічних пошкоджень. Великий корисний простір дає змогу легко організувати та надійно закріпити вміст.
Міцний корпус із поліпропілену та герметична конструкція зі ступенем захисту IP67 забезпечують високий захист від зовнішніх впливів. Внутрішній простір, оброблений пінополіуретаном, дає змогу адаптувати його під предмети, що транспортуються, стабілізуючи їх і обмежуючи їх переміщення під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 592 мм |
| Ширина | 843 мм |
| Висота | 212 мм |