






3 800 ₴
Герметичний інструментальний кейс YATO YT-088982 — це міцне рішення для зберігання і транспортування обладнання в умовах, що вимагають ефективного захисту. Він підходить для майстерень, сервісних центрів і польових робіт, де вкрай важливо захистити вміст від вологи, пилу та механічних пошкоджень. Його продумана конструкція полегшує організацію інструментів і безпечне транспортування.
Корпус із міцного поліпропілену (PP) з герметичним ущільненням IP67 ефективно захищає вміст від зовнішніх впливів. Внутрішня частина з пінополіуретану дає змогу адаптувати простір до форми предметів, що транспортуються, стабілізуючи їх і обмежуючи переміщення під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 582 мм |
| Висота | 231 мм |