








4 200 ₴
Герметичний інструментальний кейс YT-088988 — це функціональне рішення для
безпечного зберігання і транспортування інструментів та обладнання в
складних умов. Він підходить для майстерень, сервісних і польових робіт, де захист вмісту від вологи, пилу та
механічних пошкоджень має вирішальне значення. Його продумана конструкція полегшує організацію
і стабільне розміщення компонентів усередині.
Корпус виготовлений із міцного поліпропілену та має ступінь захисту IP67,
ефективно захищаючи вміст від зовнішніх чинників. Внутрішній простір,
з пінополіуретаном дає змогу адаптувати простір до форми
інструментів, обмежуючи їх переміщення та підвищуючи безпеку під час
транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 423 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 5.9 кг |