








4 100 ₴
Герметичний інструментальний кейс YT-088989 — практичне рішення для безпечного транспортування та зберігання обладнання в складних умовах.
Він підходить для майстерень, сервісних центрів і польових робіт, де захист вмісту від вологи, пилу та механічних пошкоджень має важливе значення.
Продумана конструкція полегшує організацію і зручне транспортування кейса та обладнання.
Корпус, виготовлений із міцного поліпропілену (PP) і має ступінь захисту IP67, ефективно захищає вміст від зовнішніх впливів. Внутрішній простір, оброблений пінополіуретаном (PU), дає змогу адаптувати його під предмети, що транспортуються, стабілізуючи їх і обмежуючи їхнє переміщення під час транспортування.
Вбудований декомпресійний клапан вирівнює тиск, полегшуючи відкриття кейса.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 565 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 255 мм |