






2 900 ₴
Герметичний інструментальний кейс YATO YT-088979 — це рішення, розроблене для безпечного транспортування та зберігання обладнання в складних умовах експлуатації. Він підходить для сервісних центрів, майстерень і польових робіт, де необхідний ефективний захист вмісту від вологи, пилу та механічних пошкоджень. Продумана конструкція полегшує організацію і захист переміщених предметів.
Корпус виготовлений із міцного поліпропілену (PP) і має ступінь захисту IP67, що забезпечує високу стійкість до зовнішніх впливів.
Внутрішній простір, облицьований пінополіуретаном (PU), дає змогу адаптувати простір до форми інструментів або обладнання, стабілізуючи їх і обмежуючи переміщення під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 150 мм |