






9 000 ₴
Герметичний інструментальний кейс YATO YT-088991 — практичне рішення для безпечного транспортування та зберігання обладнання в складних умовах.
Він підходить для майстерень, сервісних центрів і польових робіт, де захист вмісту від вологи, пилу та механічних пошкоджень має важливе значення.
Продумана конструкція полегшує організацію і зручне переміщення кейса та обладнання.
Корпус, виготовлений із міцного поліпропілену (PP) і має ступінь захисту IP67, ефективно захищає вміст від зовнішніх впливів. Внутрішній простір, оброблений пінополіуретаном (PU foam), дає змогу адаптувати його під предмети, що транспортуються, стабілізуючи їх і обмежуючи їх переміщення під час транспортування.
Вбудований декомпресійний клапан вирівнює тиск, полегшуючи відкриття кейса.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 677 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 6.35 кг |