






1 100 ₴
Герметичний інструментальний кейс YATO YT-088971 — це надійне рішення для зберігання і транспортування обладнання, що вимагає захисту в суворих умовах. Він ідеально підходить для майстерень, сервісних центрів і польових робіт, де необхідний захист від вологи, пилу та механічних пошкоджень. Збільшений корисний простір дає змогу зручно зберігати більші інструменти або великі набори інструментів.
Міцний корпус із поліпропілену в поєднанні з герметичною конструкцією IP67 ефективно захищає вміст від зовнішніх впливів. Внутрішня частина, облитована пінополіуретаном, дає змогу адаптувати простір під предмети, що транспортуються, стабілізуючи їх і знижуючи ризик зміщення під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |