




7 300 ₴
Герметичний ящик YT-08884 призначений для безпечного зберігання і транспортування обладнання в складних умовах. Він добре підходить як у сервісі, так і в майстерні, а також у польових умовах, де важливо захищати вміст від вологи, пилу та механічних пошкоджень. Подовжена конструкція полегшує транспортування довших інструментів і аксесуарів, а використовувані колеса збільшують рухливість усього комплекту.
Міцний PP корпус і герметична конструкція IP67 гарантують високу стійкість до води та пилу. Всередині обладнаний губкою, яка дає змогу регулювати простір під транспортувані елементи, ефективно стабілізуючи їх і захищаючи від руху. Додатковий клапан декомпресії вирівнює тиск, що особливо корисно під час транспортування в умовах довкілля, що змінюються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 141 мм |
| Довжина | 1380 мм |
| Ширина | 395 мм |