


5 000 ₴
Ударний дриль YATO YT-821210 SDS Plus — це універсальний електроінструмент, призначений для ударного свердління й довбання твердих будівельних матеріалів, як-от бетон, камінь і цегла. Завдяки потужному ударному механізму з енергією 3,2 Дж пристрій забезпечує ефективне передавання енергії матеріалу, що призводить до швидкого й ефективного свердління отворів і демонтажних робіт.
Патрон SDS Plus дає змогу швидко змінювати приладдя без використання інструментів, а регулювання швидкості та вимикач ударного механізму неабияк розширюють діапазон застосування. Інструмент підходить не тільки для роботи з бетоном, але й для свердління в дереві, металі та пластику, а також для легких складальних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 82 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |