
62 000 ₴
Багатофункціональне навісне обладнання YATO YT-86450 3-в-1 для мінінавантаження YATO YT-86400 поєднує функції вил для піддонів, буксирувального гака та точки кріплення. Така конструкція забезпечує зручне підіймання та транспортування піддонів, а також буксирування й маневрування причепами або іншими вантажами.
Міцна сталева конструкція й регульована відстань між вилами забезпечують універсальність і безпечну роботу з різними типами вантажів. Вила «3 в 1» розширюють функціональність мінінавантажувача та дають йому змогу виконувати безліч завдань без потреби зміни навісного обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Ковш для спецтехніки |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Тип ковша | Ківш навантажувача |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 1294 мм |
| Ширина | 916 мм |
| Висота | 832 мм |
| Вага | 164 кг |