

220 000 ₴
Подрібнювач пнів YATO YT-86449 — це спеціалізоване навісне обладнання для мінінавантаження YATO YT-86400, призначене для ефективного видалення пнів і кореневих залишків після валки дерев. Він дає змогу швидко та точно подрібнювати пні нижче рівня землі без потреби проведення земляних робіт.
Міцна конструкція й ефективний фрезерний диск великого діаметра забезпечують високу продуктивність навіть під час роботи з твердими породами деревини. Використання фрезерного верстата неабияк прискорює роботи з прибирання, лісозаготівлі та садівництва, спрощуючи підготовку ділянки для подальшого забудовування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Ковш для спецтехніки |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Тип ковша | Ківш навантажувача |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 472 мм |
| Ширина | 674 мм |
| Висота | 785 мм |
| Вага | 140 кг |