
41 000 ₴
Вила для трави YATO YT-86448 — це спеціалізоване навісне обладнання для мінінавантаження YATO YT-86400. Розроблені для захоплення, підйому та транспортування трави, сіна, силіоса та інших рослинних матеріалів, вони ідеально підходять для фермерських господарств, комунальних робіт і ландшафтного дизайну.
Оснащені гідравлічним захопленням, вони забезпечують надійне та стабільне утримання вантажу, а міцна сталева конструкція гарантує довговічність і надійність під час інтенсивної експлуатації. Вила дають змогу ефективно переміщати матеріали без ризику зісковзування під час транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Ковш для спецтехніки |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Тип ковша | Ківш навантажувача |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 1105 мм |
| Ширина | 1136 мм |
| Висота | 688 мм |
| Вага | 138 кг |