


205 000 ₴
Газонокосарка YATO YT-86447 — це потужне навісне обладнання для мінінавантажувача YATO YT-86400, призначене для скошування трави та догляду за зеленими насадженнями. Вона ідеально підходить для великих площ, як-от парки, зони відпочинку, обочини доріг, городи та муніципальні території.
Міцна сталева конструкція та широка різальна дека забезпечують ефективне та рівномірне скошування, а також високу стійкість до навантажень під час інтенсивної експлуатації. Використання косарки, встановленої на мінінавантажувачі, неабияк підвищує ефективність роботи та комфорт оператора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Ковш для спецтехніки |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Тип ковша | Ківш навантажувача |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 1247 мм |
| Ширина | 1417 мм |
| Висота | 418 мм |
| Вага | 190 кг |