
68 000 ₴
Ковш YATO YT-86446 — це спеціалізоване навісне обладнання для мінінавантаження YATO YT-86400 . Розроблений для захоплення, переміщення та навантаження матеріалів неправильної форми, він ідеально підходить для роботи з деревиною, гілками, рослинними відходами, сміттям та іншими матеріалами, які важко завантажити стандартним ковшем.
Міцна конструкція з високоякісної сталі та надійний захоплювальний механізм забезпечують надійне утримання вантажу, стабільну роботу та високу несну здатність за інтенсивного використання в будівництві, комунальному господарстві та господарських роботах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Ковш для спецтехніки |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Тип ковша | Ківш навантажувача |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 575 мм |
| Вага | 138 кг |