

27 000 ₴
Скарифікатор YATO YT-86445 — це спеціалізоване навісне обладнання для мінінавантаження YATO YT-86400. Розроблений для розпушування, аерації та різання верхнього шару ґрунту, він ідеально підходить для підготовки газонів, відновлення зелених зон і садівництва.
Міцна конструкція з довговічної сталі та масивні робочі зубці дають змогу ефективно розпушувати ущільнений ґрунт, видаляти повсть і покращувати її структуру. Рихлитель підвищує ефективність робіт з догляду та підготовки зелених зон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Об'єм ковша | 0.33 куб. м |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 587 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Висота | 436 мм |
| Вага | 73 кг |