
130 000 ₴
Екскаватор YATO YT-86444 — це компактне навісне обладнання, розроблене для мінінавантаження YATO YT-86400, що дає змогу виконувати точні земляні роботи в обмеженому просторі. Він ідеально підходить для монтажних, садових і будівельних робіт, як-от риття траншей, закладка фундаментів і прокладка траншей для інженерних комунікацій.
Міцна сталева конструкція та функціональна стріла екскаватора забезпечують чудову точність роботи, стійкість і контроль над процесом копання. Завдяки компактним розмірам, навісне обладнання дає змогу ефективно проводити земляні роботи у важкодоступних місцях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Об'єм ковша | 0.33 куб. м |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 1420 мм |
| Висота | 540 мм |
| Вага | 91 кг |