

19 000 ₴
Підіймальний гак YATO YT-86443 — це практичне робоче пристосування, розроблене для мінінавантаження YATO YT-86400 , що забезпечує безпечний підйом і переміщення підвішених вантажів. Він ідеально підходить для будівельних, складських, майстерень і комунальних робіт, що вимагають точного оброблення важких компонентів.
Міцна конструкція з довговічної сталі та міцний гак із ланцюгом забезпечують стабільну підвіску вантажу та високу вантажопідіймальність. Використання підіймального гака розширює функціональність мінінавантажувача та дає змогу виконувати різні транспортні завдання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 644 мм |
| Ширина | 852 мм |
| Висота | 617 мм |
| Вага | 42 кг |