
137 000 ₴
Безшумний гідравлічний відбійний молоток YATO YT-86442 — це спеціалізоване навісне обладнання для мінінавантажувача YATO YT-86400. Розроблений для ефективного дроблення бетону, асфальту, каменю та інших твердих матеріалів, його безшумна конструкція знижує рівень шуму, забезпечуючи комфортну роботу навіть у міських умовах.
Міцна конструкція й ефективна гідравлічна система забезпечують високу продуктивність за збереження стабільності та надійності. Цей гідравлічний відбійний молоток ідеально підходить для демонтажних, ремонтних і будівельних робіт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 1090 мм |
| Висота | 435 мм |
| Вага | 168 кг |