
232 000 ₴
Траншеєкопач YATO YT-86439 — це спеціалізоване навісне обладнання для мінінавантаження YATO YT-86400. Розроблений для швидкого та точного прокладання вузьких прямих траншей, він підходить для таких робіт, як-от прокладання кабелів, труб, іригаційних ліній і дренажних систем.
Міцна сталева конструкція та надійний ланцюговий механізм із різальними зубцями забезпечують високу ефективність різання ґрунту, стабільну роботу та надійність навіть на складному рельєфі. Ланцюговий екскаватор неабияк прискорює земляні роботи та дає змогу підтримувати рівномірну, контрольовану глибину виїмки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 571 мм |
| Ширина | 2059 мм |
| Висота | 928 мм |
| Вага | 224 кг |