
360 000 ₴
Мінікаток YATO YT-86438 — це спеціалізоване навісне обладнання для мінінавантажувача YATO YT-86400 . Розроблений для ущільнення невеликих і середніх поверхонь, він ідеально підходить для мощення доріг, садових робіт, а також для підготовки основ під тротуарну плитку, тротуари та асфальтовані поверхні.
Міцна конструкція та велика вага котка забезпечують ефективне та рівномірне ущільнення ґрунту. Використання мінікатка, встановленого на мінінавантажувачі, підвищує точність роботи та забезпечує комфортну експлуатацію в обмеженому просторі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 870 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 545 мм |
| Вага | 375 кг |