

82 000 ₴
Щілинний ковш YATO YT-86436 — це спеціалізоване навісне обладнання для мінінавантажувача YATO YT-86400, призначене для ефективного збору, просіювання та навантаження каменів, сміття та інших сипких матеріалів з одночасним відділенням дрібних частинок. Він ідеально підходить для будівельних, садових і прибиральних робіт.
Ажурна конструкція, виготовлена з міцної сталі, дає змогу ґрунту та піску вільно переміщатися, залишаючи в ковші тільки великі частки. Це забезпечує високу ефективність роботи, зниження втрат матеріалу та точне сортування під час завантаження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Ковш для спецтехніки |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Висота | 362 мм |
| Вага | 98 кг |