
205 000 ₴
Підмітальна машина YATO YT-86435 — це спеціалізоване навісне обладнання для мінінавантажувача YATO YT-86400. Розроблена для ефективної підмітання й очищення асфальтованих поверхонь, вона ідеально підходить для підтримки ладу на площах, паркінгах, тротуарах, внутрішніх дорогах, а також у промислових і муніципальних зонах.
Міцна конструкція й ефективний щітковий механізм забезпечують ефективне видалення піску, пилу, листя, дрібного сміття й будівельних відходів. Підмітальна машина неабияк підвищує ефективність прибирання, даючи змогу швидко очищати великі площі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 1479 мм |
| Ширина | 1234 мм |
| Висота | 577 мм |
| Вага | 261 кг |