
97 000 ₴
Снігоприбиральна машина YATO YT-86434 — це спеціалізоване навісне обладнання, розроблене для роботи з мінінавантажувачем YATO YT-86400 . Вона призначена для ефективного прибирання снігу з під'їзних доріг, дворів, паркінгів, під'їзних шляхів і промислових зон. Регулювання кута нахилу відвала дає змогу точно відкидати сніг і адаптуватися до поточних умов.
Міцна конструкція, виготовлена з високоякісної сталі, забезпечує високу стійкість до навантажень, ударів та інтенсивної експлуатації в зимових умовах. Широке лезо та регульований кут нахилу до 30° неабияк підвищують ефективність прибирання снігу та полегшують ефективне очищення великих площ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Об'єм ковша | 0.13 куб. м |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 138 кг |