


205 000 ₴
Бетонозмішувач YATO YT-86433 — це спеціалізоване навісне обладнання, розроблене для мінінавантаження YATO YT-86400 дає змогу швидко та зручно готувати бетонні суміші безпосередньо на будівельному майданчику. Він ідеально підходить для будівельних, ремонтних та інженерних робіт, де важливі мобільність і економія часу.
Міцна конструкція з високоякісної сталі та довговічний барабан забезпечують рівномірне змішування бетону, розчину та інших будівельних сумішей. Використання бетонозмішувача, встановленого на мінінавантажувачі, підвищує ефективність роботи та усуває потребу в окремому стаціонарному агрегаті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Об'єм ковша | 0.13 куб. м |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 1385 мм |
| Ширина | 644 мм |
| Висота | 1137 мм |
| Вага | 162 кг |