

70 000 ₴
Ковш YATO YT-86432 — це міцне та функціональне навісне обладнання для мінінавантаження YATO YT-86400 . Розроблений для ефективного захоплення, навантаження та транспортування матеріалів неправильної форми, він ідеально підходить для роботи з гілками, деревиною, рослинними відходами, корінням, сміттям та іншими матеріалами, які важко перемістити за допомогою стандартного ковша.
Відкрита конструкція із сітчастим дном дає змогу відокремлювати дрібні матеріали від великих предметів, а міцний захоплювальний механізм забезпечує надійне та стабільне утримання вантажу. Сталева конструкція гарантує високу зносостійкість і тривалий термін експлуатації навіть за інтенсивної експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Підйомна техніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 880 мм |
| Вага | 116 кг |