
28 000 ₴
Грейдер YATO YT-86431 — це надійне робоче обладнання для мінінавантаження YATO YT-86400. Він призначений для вирівнювання, профільування й підготовки ґрунту для подальших будівельних і садових робіт. Ідеально підходить для вирівнювання місцевості, розподілу щебеню та ґрунту, а також для опоряджувальних робіт.
Міцна сталева конструкція забезпечує високу несну здатність, стабільну роботу та тривалий термін експлуатації навіть за інтенсивної експлуатації в комунальному та будівельному будівництві.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Підйомна техніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 1270 мм |
| Висота | 968 мм |
| Вага | 105 кг |