

137 000 ₴
Буровий привод YATO YT-86426 — це спеціалізована насадка, розроблена для мінінавантажувача YATO YT-86400, що дає змогу бурити отвори в ґрунті для стовпів огорожі, точкових фундаментів, посадок та інших земляних робіт, що вимагають буріння.
Міцна металева конструкція забезпечує високу довговічність, стійкість до навантажень і стабільну роботу навіть у важкопрохідній місцевості. Привод слугує основою для взаємодії з буровими установками (шнеками), забезпечуючи ефективне передавання крутного моменту та продуктивну роботу.
Привід буровоої установки сумісний із такими шнеками: YT-86427 (150 мм), YT-86428 (250 мм), YT-86429 (300 мм) і YT-86430 (400 мм), які продаються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Підйомна техніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 55 кг |