
103 000 ₴
Грейфер для деревини YATO YT-86425 — це спеціалізоване навісне обладнання для мінінавантаження YATO YT-86400. Розроблений для безпечного захоплення, переміщення та навантаження колод, тюків та інших дерев'яних елементів, він ідеально підходить для лісового господарства, садівництва, комунальних і господарських робіт, що потребують впевненого поводження з матеріалами неправильної форми.
Міцна конструкція з високоякісної сталі та надійний механізм захоплення колод забезпечують стабільне утримання вантажу, високу несну здатність і надійність за інтенсивної експлуатації в складних умовах роботи.
Застосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Захват для вантажопідйомної техніки |
| Тип техніки | Підйомна техніка |
| Тип ковша | Грейфер |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 698 мм |
| Ширина | 1168 мм |
| Висота | 583 мм |
| Вага | 172 кг |