

76 000 ₴
Захват YATO YT-86424 — це спеціалізоване навісне обладнання, розроблене для мінінавантаження YATO YT-86400, призначене для ефективного захвату, переміщення та навантаження матеріалів неправильної форми. Він ідеально підходить для роботи з гілками, деревиною, корінням, рослинними відходами, сміттям та іншими матеріалами, які важко завантажити стандартним ковшем.
Міцна конструкція з високоякісної сталі в поєднанні з надійним захоплювальним механізмом забезпечує безпечне утримання транспортуваного матеріалу, високу стійкість до робочих навантажень і надійність за інтенсивного використання в будівництві, комунальному господарству та лісовому господарству.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Захват для вантажопідйомної техніки |
| Тип техніки | Підйомна техніка |
| Тип ковша | Грейфер |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 698 мм |
| Ширина | 1168 мм |
| Висота | 583 мм |
| Вага | 130 кг |