
43 000 ₴
Вилковий навантажувач YATO YT-86423 — це міцне та практичне навісне обладнання, розроблене для роботи з мінінавантажувачем YATO YT-86400, що забезпечує ефективне транспортування піддонів і різних типів вантажів. Він ідеально підходить для складських робіт, будівельних майданчиків, комунального господарства та фермерських господарств.
Конструкція з високоякісної сталі забезпечує високу несучу здатність, стійкість до деформацій і надійність за інтенсивної експлуатації. Стійка опорна рама та спеціально профільовані вила дають змогу точно маневрувати вантажем і підвищують безпеку праці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Вила для навантажувача |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 926 мм |
| Ширина | 1320 мм |
| Висота | 832 мм |
| Вага | 150 кг |