









7 200 ₴
Ця бездротова безщіткова заглибна пила YATO YT-821701 призначена для точного розпилювання деревини та деревних матеріалів, як-от фанера, ДСП, МДФ і ламінат, за допомогою дискових пил. Конструкція інструмента дає змогу виконувати прямі розрізи як із краю матеріалу, так і в режимі заглибного різання, що дає змогу починати роботу в будь-якій точці дошки. Паралельна напрямна та рейкова напрямна дають змогу спрямовувати інструмент уздовж стійкої лінії, забезпечуючи точні та повторювані результати (рельс і затискачі входять до комплекту).
Працює від літій-іонного акумулятора 18 В, він забезпечує мобільність і комфортну роботу в місцях, де немає доступу до електромережі. Регульована швидкість (2800-5500 об/хв) дає змогу адаптуватися до типу оброблюваного матеріалу, а регульована глибина та кут різання забезпечують різні варіанти оброблення. Інструмент також обладнаний системою пиловидалення та функціями безпеки для підвищення рівня захисту.
Заглибна пила ідеально підходить для столярних, складальних і опоряджувальних робіт, даючи змогу виконувати точні розпили меблевих дощок, дерев'яних конструкційних елементів та інших деревних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 140 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 52 мм |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |