








4 000 ₴
Цей бездротовий полірувальний верстат YATO YT-81950 призначений для обробки поверхонь за допомогою барабанних щіток, даючи змогу шліфувати, очищати та текстурувати матеріал. Залежно від використовуваної щітки, інструмент підходить для роботи з деревом і металом. Його можна використовувати для видалення лакофарбових покриттів, підготовки поверхонь до подальшого оброблення та створення матового або зістареного ефекту. Це практичний інструмент для ремонту, столярних робіт і металообробки, що дає змогу швидко підготувати поверхню та створити декоративні текстури.
Завдяки живленню від літій-іонного акумулятора 18 В, він забезпечує мобільність і зручність бездротової роботи, що дає змогу легко виконувати завдання в майстерні, на будівельних майданчиках або в місцях, які не мають доступу до електромережі. Безщітковий двигун у поєднанні з функцією плавного пуску й електронним керуванням швидкістю забезпечує плавну та контрольовану роботу, а система захисту від перевантаження й перегрівання захищає компоненти пристрою та підвищує безпеку користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Вага | 3.33 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Діаметр щітки | 120 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |