
30 000 ₴
Універсальний робочий інструмент, призначений для мінінавантажувача YT-86400, призначений для щоденних вантажно-транспортних робіт. Завдяки зменшеній вазі він ідеально підходить для роботи з сипкими та легкими матеріалами, забезпечуючи гарну продуктивність і легку маневровість.
Конструкція з міцної сталі гарантує достатню довговічність за збереження невеликої ваги обладнання. Легкий ковш дає змогу ефективно завантажувати пісок, ґрунт, гравій та інші легкі матеріали під час будівельних, садових та сільськогосподарських робіт.
Застосування:
Технічні характеристики:
Ключові особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Ковш для спецтехніки |
| Тип техніки | Підйомна техніка |
| Тип ковша | Ківш навантажувача |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 79 кг |