









6 000 ₴
Електрична газонокосарка YATO YT-852082 — це надійний та ефективний пристрій, призначений для догляду за газонами середнього розміру. Обладнана потужнималюмінієвим індукційним двигуном потужністю 1600 Вт, вона забезпечує тиху, безперебійну роботу та високу ефективність косіння.
Ширина скошування 36 см у поєднанні з центральним 5-ступеневим регулюванням висоти дає змогу точно настроїти робочі параметри відповідно до поточного стану газону та бажаним результатом. Просторий травозбірник забезпечує комфортне використання, а колеса полегшують маневрування пристроєм на полі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 360 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип пересування | Несамохідна |
| Особливості | Регулювання висоти зрізу |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |