


300 ₴
Паяльний наконечник YATO YT-82501 типу C245 з вбудованим нагрівачем і датчиком температури.
Підходить для паяльних станцій:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Лапатка |
| Ширина | 2.4 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга живлення | 18 В |
| Максимальна температура жала | 500 град. |
| Мінімальна температура жала | 90 град. |
| Знімне жало | Да |