









6 800 ₴
Цей лазерний далекомір із відеопереглядом YATO YT-73128 Підходить для швидкого та точного вимірювання відстаней у діапазоні від 0,05 до 120 метрів. Інноваційна оптика та відеоперегляд забезпечують ефективні вимірювання на відкритому повітрі, навіть за яскравого сонячного світла. Функція затримки вимірювання та кріплення на штатив забезпечують точні та повторювані вимірювання на будь-якій відстані, виключаючи помилки, викликані зовнішніми чинниками.
Функції
Технічні характеристики:
Додаткова інформація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 670 нм |
| Точність вимірювання +/- | 2 мм |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0.05 м |
| Максимальна дальність вимірювань | 120 м |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми, Фути |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Додаткові функції | |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Додаткові функції | Функції Піфагора, Безперервне вимірювання, Таймер, Вбудована пам'ять, Обчислення кута, Площа стін |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 155 г |