









4 700 ₴
Двоспрямований лазерний далекомір YATO YT-731250 для швидкого та точного вимірювання відстаней від 0,05 до 100 метрів в одному напрямку та до 200 метрів в обох напрямках. Корпус обладнаний двома далекомірними модулями: один спереду й один ззаду. Активувавши функцію двоспрямованого вимірювання, ви можете миттєво вимірювати ширину та висоту приміщень із будь-якої точки.
Оптика забезпечує безпомилкові вимірювання в приміщенні. Вимірювання на вулиці в сонячну погоду можливі, але за яскравого сонця, попри зелений промінь, може бути важкопомітними. Далекомір YT-73128 з відеопрев'ю Підходить для вимірювань просто неба.
Далекомір має низку додаткових функцій. Одна з найцікавіших — функція маляра, яка дає змогу швидко виміряти площу стін у квадратних метрах. Спочатку виміряйте висоту, а потім ширину кожної стіни. Далекомір автоматично та безперервно обчислює площу вимірюваних поверхонь, послідовно підсумовуючи площу виміряних стін. Ця функція неабияк пришвидшує вимірювання під час складання кошторису на такі роботи, як штукатурка, фарбування, оштукатурювання тощо. Завдяки двоспрямованій конструкції, вимірювання стін в одній кімнаті можна проводити, стоячи на місці.
Функції
Додаткова інформація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 510 нм |
| Точність вимірювання +/- | 2 мм |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0.05 м |
| Максимальна дальність вимірювань | 100 м |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми, Фути |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Додаткові функції | |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Додаткові функції | Функції Піфагора, Площа стін, Безперервне вимірювання |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 155 г |