





1 300 ₴
Цевід кишеньковий лазерний далекомір YATO YT-731240 Підходить для швидкого та точного вимірювання відстаней від 0,05 до 30 метрів, а також для вимірювання обсягу в приміщеннях. Його компактні розміри — 86 x 23 x 12 мм (приблизно розмір вказівного пальця чоловіка) — роблять його неймовірно портативним і легко поміщається в кишені. Лазер обладнаний функцією калібрування, що забезпечує точність вимірювань навіть за частого використання.
Функції
Додаткова інформація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 670 нм |
| Точність вимірювання +/- | 5 мм |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0.05 м |
| Максимальна дальність вимірювань | 30 м |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми, Фути |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Додаткові функції | |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Додаткові функції | Функції Піфагора, Площа стін |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 11.5 мм |
| Вага | 29 г |