









5 800 ₴
Ефективна та надійна бензинова коса призначена для ефективного та швидкого скошування трави, бур'яну та кущів на різних територіях — від садів і ділянок до більших зелених просторів. Завдяки чотиритактному двигуну об'ємом 31 см³ і потужністю 0.8 кВт коса має велику потужність за низького споживання палива та меншої емісії вихлопних газів. Ергономічна конструкція та набір практичних аксесуарів забезпечують комфорт та універсальність використання.
Застосування:
Основні характеристики:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 1.09 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 31 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |