




620 ₴
Мультиметр YATO YT-730894 із функцією TRUE RMS і автоматичним діапазоном для кожного вимірювання. Він дозволяє виконувати базові та розширені вимірювання електричних величин.
Лічильник має великий РК-дисплей з підсвічуванням і систему швидкого і точного вимірювання. Твердий чохол знижує ризик пошкодження в разі падіння та - завдяки своїй протиковзкій структурі - вислизання з рук.
Основні вимірювання:
Додаткові вимірювання:
Точність вимірювання:
Приклад визначення точності вимірювання змінної напруги. Розрахунки для результату вимірювання 235 В :
Фактичний результат з урахуванням похибки вимірювання для показання 235 В = 235 ± 2,65 В
Таблицю з роздільною здатністю та точністю для даного вимірювання можна знайти в посібнику користувача.
Функції:
Додаткова інформація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 600 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0 |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 600 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 0 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 0 |
| Максимальний діапазон змінного струму | 10 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | МОм |
| Мінімальний діапазон опору | 0 |
| Максимальний діапазон опору | 40 |
| Вимірювання частоти | |
| Одиниці виміру частоти | МГц |
| Мінімальний діапазон частоти | 0 |
| Максимальний діапазон частоти | 3 |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 3 В |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 0.115 кг |