

260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Акумулятор YATO YT-30418 для самовирівнювального лазера серії YT-30417 4D.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 3.7 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Довжина: | 71.0 |